نقد و بررسی جشنواره جابر بن حیان

مطالب دیگر:
📗آداب نماز خواندن📗آداب زیارت رفتن📗آداب مهمانی گرفتن📗تحقیق معماری باموضوع کامل ساختمان انواع و مراحل ساخت40صفحه ورد📗لزوم آموزش مسائل سلامت جنسی به کودکان📗مشکلات ناشی از تلفن همراه برای کودکان📗مقدمات asp.net📗آموزش اذان بصورت انیمیشن📗آموزش وضو بصورت شعر و انیمیشن📗شعر موزیکال بنام خدای بهشت قشنگ بصورت انیمیشن📗آداب خوابیدن📗آداب مسجد رفتن📗آداب شنیدن آیات قرآن📗آداب قرآن خواندن📗اطلس تاریخ ایران📗پروژه نرم افزار کلیپس📗طراحی پژوهشکده فلسفه معاصر(دیکانستراکشن)📗مجموعه کامل وبینظیر برنامه های روت کردن دستگاه های اندرویدی📗دانلود مقاله در مورد ساختار های دیسک FAT (رشته کامپیوتر)📗اموزش تخصصی دستورات adb📗دانلود مقاله در مورد جستجوی پیشرفته دراینترنت📗دانلود مقاله در مورد ساخت وب شخصی📗دانلود مقاله ای در مورد بررسي عوامل مؤثر در ترغیب دانش آموزان به نمازجماعت در مدرسه ( ویژه پژوهش دانش آموزی )📗نقشه فاز 2 مدرسه ابتدایی📗نقشه فاز 2 ویلای مسکونی دوبلکس
نقد بررسی جشنواره جابر بن حیان|40272949|euc
این فایل درباره ی نقد و بررسی جشنواره جابر بن حیان می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

در این فایل، شما خواننده عزیز، مطالبی را می خوانید که در ابتدای امر، پذیرش آن برای شما سخت است. اما پس از اندکی تأمل و تفکر و مراجعه به منابع ذکر شده در پایان فایل، به نتیجه ای شعف انگیز خواهید رسید.

پس از تحقیق و پژوهش بسیار، به مطالب نو و جدیدی از شخصیت جابر بن حیان دست یافتیم که بسیار شگفت انگیز است. این فایل، نکاتی را درباره جشنواره خصوصاً شخص جابر با دلایل و منابع متقن عرضه می کند که منحصر به این تحقیق است و باور پذیری آن برای کسانی که اهل علم نیستند، سخت است.

اصل مطلب و به عبارتی طرح مسأله در این فایل آن است که آیا جابر بن حیان، وجود خارجی داشته یا نه؟! ما درباره جابر بن حیان با دو ادعا مواجهیم: 1- جابر، پدر علم شیمی و شاگرد امام صادق است.2-وجود چنین شخصی مورد تشکیک است. اگر جابر، شاگرد امام صادق است پس چرا حدیثی از وی در کتب روایی وجود ندارد؟ جواب این سوال و دیگر شبهات و سوالات اساسی درباره جابر بن حیان در این فایل آمده است.

خرید این فایل به قیمت بسیار مناسب را به شما اهل علم سفارش می کنم.