دانلود تحقیق نقش واقعی و مناسب از تکنولوژی برای ایجاد فرهنگ یادگیری

مطالب دیگر:
📜فایل اتوکد برش آپارتمان مسکونی 8 طبقه با کد ارتفاعی کامل رد شده از پله قابل ویرایش📜فایل اتوکد برش آپارتمان مسکونی 4 طبقه با کد ارتفاعی و مبلمان کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان معماری طبقه زیر زمین آپارتمان مسکونی 4 طبقه با اندازه گذاری کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان بام آپارتمان مسکونی 4 طبقه با اندازه گذاری کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان بام آپارتمان مسکونی 4 طبقه با شیب بندی کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان معماری طبقه سوم بلوک اول آپارتمان مسکونی 4 طبقه با اندازه گذاری و مبلمان کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان معماری طبقات اول و دوم آپارتمان مسکونی 4 طبقه با اندازه گذاری و مبلمان کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان معماری طبقه سوم بلوک دوم آپارتمان مسکونی 4 طبقه با اندازه گذاری و مبلمان کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد برش آپارتمان مسکونی 4 طبقه با کد ارتفاعی کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد نما آپارتمان مسکونی 4 طبقه کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان معماری طبقه همکف منزل مسکونی 2 طبقه با اندازه گذاری کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان معماری طبقه اول منزل مسکونی 2 طبقه با اندازه گذاری کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان معماری طبقه همکف آپارتمان مسکونی 7 طبقه با مبلمان کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان قسمت اول بام آپارتمان مسکونی 7 طبقه کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان قسمت دوم بام آپارتمان مسکونی 7 طبقه کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان معماری طبقه اول آپارتمان مسکونی 7 طبقه با مبلمان کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان معماری تیپ طبقات آپارتمان مسکونی 7 طبقه با مبلمان کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد سایت پلان آپارتمان مسکونی 7 طبقه کامل قابل ویرایش📜پروژه کامل اتوکد منزل مسکونی 4 طبقه دارای نما و برش قابل ویرایش📜پروژه کامل اتوکد آپارتمان مسکونی 7 طبقه دارای نما و سایت پلان قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان معماری طبقه اول آپارتمان مسکونی 5 طبقه با اندازه گذاری کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان معماری تیپ طبقات آپارتمان مسکونی 5 طبقه با اندازه گذاری کامل قابل ویرایش📜فایل اتوکد پلان معماری طبقه دوبلکس آپارتمان مسکونی 5 طبقه با اندازه گذاری کامل قابل ویرایش📜ف ایل اتوکد برش آپارتمان مسکونی 5 طبقه با کد ارتفاعی کامل رد شده از پله قابل ویرایش📜فایل اتوکد نما آپارتمان مسکونی 5 طبقه کامل قابل ویرایش
نقش واقعی مناسب تکنولوژی ,ایجاد فرهنگ یادگیری,استفاده از تکنولوژی ,فناوری و یادگیری|40272934|euc
این فایل درباره ی دانلود تحقیق نقش واقعی و مناسب از تکنولوژی برای ایجاد فرهنگ یادگیری می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

شاید شما شنیده كه كلاس‎های آموزشی از بین رفت كه یادگیری از طریق تكنولوژی سریعتر، ارزان‎تر و بهتر است. فقط به جریان بیافتند و در هر زمان و مكان یاد بگیرید. اما من همچنین شنیده‎ام كه دوره یادگیری براساس تكنولوژی در حال تمام شدن است، تكنولوژی جدید امروزی با قدرت زیاد به طور ناگهانی به وجود آمد. كدام یك از این دو عقیده درست می‎باشد؟

چگونگی حقیقت در بعضی جاها در اعتدال است. مدیران و مربیان امیدی شبیه به این داشتند كه تكنولوژی می‎تواند یك راه‎‌حل و یا علاج برای تشكیلات و مسائل كسب و كار (تجارت) باشد. فقط تكنولوژی یادگیری جدید قابل دسترسی است. اغلب برای استفاده‎كنندگان به عنوان یك عقیده به نظر می‎رسد تا یك راه‎حل برای آن. ولی از آنجایی كه همه ما راحتی بیشتر و تجربه‎هایی را از طریق تكنولوژی به دست می‎آوریم ولی ما مجبور هستیم آن را وسیله‎ای با عنوان یادگیری تشكیلات بفهمیم نه به عنوان یك راه‎حل. حقیقتاً رفتن از كلاسهای آموزشی به یادگیری كنترل شده یا از تدریس حرفه‎ای به مخزن اطلاعات كنترل شده نه تنها ضمانتی را ندارد حتی یادگیری را نیز بیشتر نمی‎كند. در حقیقت، وقتی به طور غیرمقتضی استفاده می‎شود، تكنولوژی می‎تواند یك مانع باشد و همچنین گران می‎باشد.

هنوز برای تكنولوژی یادگیری هزاران نقش مناسب و بزرگ وجود دارد. برای دانستن اینكه چطور تكنولوژی می‎تواند استفاده از یادگیری را تسهیل كند این مهم است كه آن سوی چشم‎انداز آموزش كلاس سنتی را ببینیم. چیزی كه تنها راه است برای تسهیل یادگیری و تنها راه برای استفاده از تكنولوژی در تلاش و كوشش.

این بخش به راه‎هایی برای یادگیری و استفاده از تكنولوژی با افغان اینكه چطور مردم یاد می‎گیرند، هر روز، و ابزارهارهایی كه برای آسان كردن یادگیریشان استفاده می‎كنند. این نشان می‎دهد كه چهارچوبی برای خلق یك اقدام مهم برای یادگیری و حمایت شده به وسیله 5 اركان مهم مربوط به مهم می‎باشد: آموزش مدیریت دانش، عمل جامعه، حمایت عملكردها و تنظیم استعداد. همة این اركانها برای نگهداری یك فرهنگ باز یادگیری ضروری است. بی‎توجه بودن به آن باعث می‎شود كه عملكردهای گروهی و انفرادی معیوب باقی بماند و تكنولوژی، به طور مقتضی و قوی از هر یك از اركان‎ها استفاده می‎كنند، بهره‎مندی درست از یك ساختار درست مثل دوباره حساب كردن واقعی و درست می‎باشد.

موفقیت استفاده از تكنولوژی در خلاقیت یك فرهنگ یادگیری كه كمتر وابسته به آخرین زنگها و ستونهای نرم‎افزار و سخت‎افزار است و بیشتر به یادگیری به روش معمولی اشاره دارد. آینده تكنولوژی یادگیری امیدوار و نامعلوم نیز می‎باشد. مسیر یك نقشه دریایی به راحتی نیست، اگرچه ما می‎توانیم لرزش‎هایی دارد گذشته شاهد باشیم.

تعدادی مبحث داستانی: Some historicod perspectire

اگرچه اساس آموزش كامپیوتری در انواع مختلف و بیشتر از 30 سال است، راهنمایان تجارت به خوبی متحد شده و همیشه به آن به عنوان حاشیه رسیدگی كرده‎اند. برای اكثر قسمت‎ها، تشكیلات آموزشی و تعداد كمی از برنامه‎ها در تحصیلات با لا با سخت‎افزارها و نرم‎افزارهای جدید مورد آزمایش قرار گرفته است. جابه‎جا كردن درس (رشته) فرعی كه امیدوار بودند به انقلاب سازمان یادگیری فقط برای دستیابی به سیستمهای عملیاتی مختلف و نسخه‎های مختلف از آن سیستمها كه مستلزم انتشارات گوناگون از همان محصول می‎باشد. بنابراین ظرفیت این رشته‎ها احتیاج داشت تا برای همیشه به روز درآورده شود و دور گسترش آنها طولانی‎ می‎باشد. اما چیزی كه حتی مهمتر است، استفاده از تكنولوژی برای یادگیری، نماینده، موجب تصمیم‎گیری بنیادی برای مردم است كه بیشتر سنتی آموزش دیده‎اند و هیچ تجربه قبلی نسبت با یادگیری تكنولوژی نداشته‎اند. بنابراین سرمایه‎گذاری و منابع برای آموزش، شامل پرسنل و تسهیلات هم می‎شود. در كوتاهی موانع و كوتاهی این روایات، درخواستها و مدلها، آن نگرانی نیست كه آموزش در كلاس ادامه پیدا كرده در حكم كردن چشم‎انداز یادگیری.

پس اینترنت متولد شد. به یكباره مشكلات از بین رفت. تمام چیزهایی كه شما نیاز داشتید یك كاوشگر بود و به خاطر برنامه‎ها می‎توانست به سرعت به روزرسانی شود. آموزش كنترل شده می‎تواند ادامه پیدا كند با سرعت تغییر و تحولات این یك مشوق بزرگ اقتصادی بود برای سازمانها برای وارد شدن به آموزش و یادگیری الكترونیكی. نصب‎ها به دو جین از شركتها جاری شد كه كتابخانه‎ای از هزاران رشته ساخته شد. سیستم مدیریت یادگیری به عنوان ابزاری ضروری برای تشكیلات آموزشی مشتاق تبدیل شد تا با آموزش كنترل شده چیزی كه آنها در كلاسهای آموزشی انجام می‎داده‎اند كه اولین ایست مغازه را طریق عملیات كه احتیاجات آموزشی را شامل می‎شود. دیگر سازمانها كه یك بار تلاشهایشان را برای اولین بار جلب كردند حالا می‎خواستند كنترل بیشتری را قرار بدهند. بعضی شركتها همه یا قسمتی از عملیاتهای در دست از كنگره سوم در كاربران را قرار دادند. ظرفیت خریده شده با سطل زباله، كامپیوتر مركزی را اشباع كرده و آن را برای همه فرا هم كرده بود (اصطلاح). هر كسی فرضیه‎هایی را فراهم كرده بود كه اگر آموزش كنترل شده كمی خوب است بیشتر از آن باید بهتر باشد.

بعد از بحث‎های اقتصادی مطرح شده از سال 1990، اقتصاد در سرتاسر جهان شروع به تلاش و كوشش كرد، چیزی كه علت بودجه‎های تعلیم و آموزش را سخت مورد انتقاد قرار می‎دهد و نگرانی‎های عمیق را افزایش می‎دهد. برای اولین بار بیشتر از ده سال، سازمان‎ها در حال سؤال كردن نه فقط دربارة ارزش پایگاهی تكنولوژی یادگیری همچنین ارزش آموزش به طور عمومی. بعضی شركتها حذف می‎كنند یا خارج از منبع و حوزة آموزشی درست قرار دارند. بعضی دیگر آن به پشت می‎اندازند بنابراین چندین كه آنها شدیداً در اثرگذاری بی‎اثر می‎شوند. البته تعداد زیادی از شركتها تعهداتشان را به آموزش در همه شكلها حفظ می‎كنند. ولی شكی وجود ندارد كه ارزش زیاد تكنولوژی یادگیری تركیب می‎شود با واقعیت‎های اقتصادی جدید، كه معامله شده با آموزش اقتصادی جدید یك وزش سخت و دقیق.

نقش مناسب تكنولوژی در یادگیری چه چیزی است؟

حال، كه مبهم و سرگیجگی تكنولوژی یادگیری فروكش كرد، اشخاص حقوقی ‎- نه فقط اداره آموزشی ‎- در حال سؤال هستند، بعد چه چیزی است؟ هیچ‎كس قبول نمی‎كند كه یادگیری بی‎ربط است یا اینكه تكنولوژی هیچ بازی در این نقش ندارد. اما بیشتر هوشیاران و روشن‎فكران ممكن است در خیلی از زمان نقش آن را مورد بررسی قرار بدهند.

به آرامی، ولی مطمئن، 4 واقعیت در حال پدیدار شدن است كه اساساً چشم‎انداز یادگیری را تغییر می‎دهند:

1) این اعتقاد كه كلاس رودرروی آموزشی در حال ناپدید شدن است مثل راهنمایی نادرست و فكر نادرست كه اینترنت یك گذرگاه مسخره است: كلاس ادامه خواهد داشت تا انتقادی بشود برای همه حالتهای یادگیری. آن جایی را فراهم می‎كند جایی كه مردم بتوانند بر هم تأثیر متقابل و همكاری داشته باشند و خلاقیت. و در حالی كه همه آن قابل كنترل است، كلاسهای تك (آزمایشگاهها) طبیعی یك محیط بزرگ را فراهم می‎كند برای فعالیتها. به علاوه، زمانهایی وجود دارد وقتی یك زندگی یك ساختار را گزارش می‎كند آن برای توضیح و مشاهده، راهنمایی و دادن نصیحت ضروری است.

2) اساس یادگیری تكنولوژی اینجا می‎ماند: تكنولوژی این اختیار را به سازمانها می‎دهد تا هم‎ زمان و هم ‎مكان را در رساندن مهارت و علم و آگاهی تسخیر كند. آن به ظرفیت ثابت اجازه می‎دهد تا به روز و تسهیلات ربط‎دهنده‎گان مردم جدا از هم با منطقه‎های زمانی و مرزهای سازمانها كمك كند. بنابراین هم آموزش سنتی و هم كنترل شده نقش مهمی در آیندة یادگیری بازی می‎كند. كلید، البته، وقتی مشخص خواهد شد كه وقتی هر كدام باید استفاده بشود.

3) تصدیق هزینه‎ها از تكنولوژی یادگیری چیزی بیشتر از یك كار سخت نیست. حتی در بحثی كه تكنولوژی می‎تواند پول ذخیره كند در مدت زمانی ممكن است كافی نباشد اگر نتایج عملیات آنجا نیستند. این ارتباطات ملاكی برای تغییر مكان از نتایج تحصیلاتی (آیا آنها یاد گرفته‎اند) به نتایج عملیاتی است. (چه كاری می‎توانند انجام بدهند و چطور به تجارت كمك خواهند كرد؟)

4) یادگیری سازمان یافته تسهیل پیدا می‎كند از طریق حالتها و تكنیكهایی كه خیلی آن طرفتر از آموزش می‎رود: یادگیری احتیاجی از انفرادی‎ها و سازمان‎ها كه هرگز به تنهایی با آموزش انجام نمی‎شود. یادگیری و تكنولوژی یادگیری فقط به كلاس متعلق نیستند اما در دیگر مكانهای كاری مانند خانه، در اتاق‎های هتل ‎- هر جایی كه مردم كارهایشان را انجام داده‎اند و می‎دهند صورت می‎گیرد.

با اعتماد به موارد پیشین كه به ما این اختیار را می‎دهد تا قدمهای اشتباهی كه ما در گذشته برداشته‎ایم و این چهار واقعیت این اختیار را به ما می‎دهند تا ما آینده را در راه جدیدی ببینیم. نقش تكنولوژی در یادگیری ما را وابسته به دوباره فكر كردن دربارة طبیعت از خود سازمان یادگیری می‎نماید.

تفاوت بین آموزش و یادگیری: Learning and training are different

تعلیم و تربیت نمی‎تواند همة نیازهای یادگیری را انجام بدهد. گاهی اوقات ما در كلاس یاد می‎گیریم ولی همچنین راه‎های زیادی برای یادگیری می‎باشد. یادگیری و آموزش در یك معنی و راستا قرار ندارند. در این مورد فكر كنید. حد متوسطی از كارمندان در حدود ده روز در یك سال كمتر از 4 درصد از زمان كارشان در آموزش رسمی صرف می‎شود. پس چطور آن 96 درصد بقیه از زمان را یاد می‎گیرند؟ آنها آموزش غیررسمی را در زمان صحبت و نگاه كردن به دیگران یاد می‎گیرند همچنین از كاغذ نوشته‎ها و اطلاعات نفوذ یافته اخبار رسانه‎های گروهی دادرسی ساده وعقیده‎های نادرست یاد می‎گیرند.

گر ما آموزش و یادگیری را در یك معنی واحد در نظر بگیریم، ما اصطلاح یادگیری را مثل انعكاس آموزش یا روش‎های تعلیمی می‎دانیم. كلاسهای این رشته‎ها تبدیل به رشته‎های نفوذ یافته می‎شوند. بعد كلاسهای یادگیری گاهی شبیه كلاسهای سنتی می‎باشد. آموزش در پایگاه كامپیوتری آموزشی با درسها، واحدهای امتحانی و كلاسها كامل می‎شود. این تمایلهای فكری ما در مورد مدیریت یادگیری و گرفتن نتیجه از ثبت و مسیر و انجام آن باید اول لیست، برای انجام باشد. ما فقط 4 درصد آموزش رسمی را مورد توجه قرار می‎دهیم و متأسفانه 96 درصد بقیه آن سلب مسئولیت و كناره‎گیری كرده‎ایم.

یادگیری و آموزش با هم متفاوت هستند. یادگیری عملی ذهنی است كه به موجب آن ما اطلاعات را دریافت می‎كنیم و سپس آن‎ها را تبدیل به علم و آگاهی، مهارت و توانایی می‎كنیم. این چیزی است كه ما آن را انجام می‎دهیم مانند نفس كشیدن. آموزش از طرف دیگر، یكی از تعداد راه‎هایی است برای آسان كردن یادگیری، تجربه‎های ظاهری ما از طریق استفاده از یك ساختار نزدیك به دست می‎آید كه از آن به عنوان تعلیم و آموزش یاد می‎شود. به علاوه، آموزش عموماً با عنوان یك كار خاص یا مهارت اساسی و بنیانی مورد توجه قرار می‎گیرد، مانند تایپ كردن یك نامه یا جوش دادن. در حالی كه تحصیلات ‎]راه دیگری برای آسان كردن یادگیری‎[ هدف بزرگتری را دارد: تمركز در زمان طولانی، دوام توانایی‎ها و استعدادها. اگر ما بتوانیم یادگیری و آموزش را به هم ربط بدهیم ‎- ما می‎توانیم ببینیم كه آموزش فقط مثل یك راه است برای یادگیری كه اساساً فرصتهایی را برای یادگیری تكنولوژی افزایش می‎دهد و نقش آن به طور برجسته تغییر پیدا می‎كند.

عمل یادگیری:

آن سوی تفاوت بین یادگیری و آموزش، ‌همچنین تفاوت بین یادگیری انفرادی و سازمان یافته وجود دارد. نقلاً تلاشهای یادگیری روی انفرادی متمركز است. حال ما باید تمركزمان كه شامل همه عملیات است را گسترش بدهیم.

فایل ورد 30 ص